GRUPY WIEKOWE

Dzieci

Nauczanie dzieci to inwestycja w ich przyszłość, ale też niezapomniana przygoda. Dokładamy wszelkich starań by każde dziecko było traktowane indywidualnie. Zapewnia to kadra nauczających lektorów, dla której praca z dziećmi to przede wszystkim wielka odpowiedzialność. Ponadto nasi lektorzy to nauczyciele z charyzmą, osoby, które chcą i potrafią nawiązać dobry kontakt z dziećmi, uczyć je i cieszyć się z ich sukcesów.

Dzieci przydzielane są do grup pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania języka. Oczywiście możliwe jest przesunięcie dziecka do grupy o wyższym stopniu zaawansowania, mimo że wiekowo powinno być w grupie niższej, jeśli pozwalają na to jego zdolności. Mieliśmy wiele takich sytuacji, a efekty były świetne.

Grupy wiekowe:
Candy 1 (4-5-latki)
Candy 2 (6-7-latki)
Kids 1 (8-latki)
Kids 2 (9-latki)
Juniors 1 (10/11-latki)
Juniors 2 (12/13-latki)
Juniors 3 (14/latki)

Zajęcia odbywają się w grupach 5-8 osób.

Terminy lekcji są dobierane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Główną metodą używaną przez nas jest Metoda Total Physical Response. W nauczaniu wykorzystujemy najnowsze podręczniki, muzykę, filmy, plansze obrazkowe, maskotki, przedmioty codziennego użytku. Ucząc nowych słówek wykorzystujemy ruch, gimnastykę, taniec. Uwielbiane przez dzieci gry pamięciowe z użyciem kolorowych i zabawnych obrazków wspomagają zapamiętywanie słów i zwrotów. Wykorzystujemy również technikę dramy – czyli stosujemy słownictwo w naturalnym kontekście np. robiąc zakupy, jedząc w restauracji, przygotowując śniadanie, itp.

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy specjalne programy gdzie zagadnienia gramatyczno-leksykalne zostały wkomponowane w materiał komiksowy, konkursy, gry, itp. Zdajemy sobie sprawę, że przed nimi egzamin ukończenia szkoły podstawowej, dlatego starannie dobierany materiał na zajęcia i konsekwentnie sprawdzamy postępy.

Każde nowe dziecko może skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej!
W cenie kursu zapewniamy również konsultacje z lektorem i zabawy okolicznościowe. Co roku w naszej szkole odbywa się Christmas Party i inne spotkania, które mają na celu przybliżenie kultury i obyczajów innych krajów.

Młodzież

Oferta dla młodzieży to prawdziwe wyzwanie, ale dzięki kreatywnej kadrze i nowoczesnym materiałom możemy się poszczycić wieloma sukcesami. Wyniki naszych absolwentów na egzaminie gimnazjalym i maturalnym są świetne!

Główną metodą nauczania jest Metoda Komunikatywna, poprzez którą kształtujemy wszystkie sprawności językowe ze szczególnym naciskiem na umiejętność mówienia. Umiejętność mówienia w języku obcym, często pozostająca na dalszym planie w szkołach państwowych, to nasz priorytet. Nie zapominamy również o ćwiczeniach testowych oraz konsekwentnym sprawdzaniu postępów kursanta. Choć staramy się by wszystkie elementy zajęć prowadzone były w komfortowej atmosferze. Lektorzy łączą różne style nauczania. Wykorzystują na zajęciach filmy, obrazki (wzrokowcy), skojarzenia, piosenki i muzykę, dialogi (słuchowcy), metodę dramy (kinestetycy).

Grupy wiekowe:
Teens 1 (15/16-latkowie)
Teens 2 (16/17-latkowie)
Matura Podstawowa
Matura Rozszerzona

System nauki oraz godziny zajęć są dobierane indywidualnie na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej i testu diagnostycznego.

Dla grup maturalnych preferowany system to 2 razy w tygodniu po 90 minut. Pozwala to na rzetelną realizację programu maturalnego.
Grupy Teens prowadzone są raz lub dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Dodatkowo zapraszamy na konwersacje z Native Speaker’em języka angielskiego i francuskiego! Fantastyczne zajęcia – maksimum mówienia!!!

Dorośli

Nauka dla osób dorosłych prowadzona jest na sześciu poziomach, zgodnie z międzynarodowym systemem Common European Framework of Reference Rady Europy (kliknij by dowiedzieć się więcej na temat: Poziomy nauczania). A zatem uczestnik ma możliwość nauczenia się języka od totalnej podstawy do poziomu biegłości.

O przydzieleniu do grupy, decydują trzy czynniki: poziom zaawansowania, wiek, cel nauki. Właściwe umiejscowienie kursanta to połowa sukcesu. Dlatego też podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostaniecie Państwo zapytani o wiek, dotychczasowe doświadczenia w nauce oraz możliwości czasowe. W ciągu pierwszego miesiąca będziecie Państwo w stanie ocenić na ile kurs spełnia Państwa oczekiwania, czy dobrze czujecie się w wybranej grupie. Jest to czas, który dajemy sobie i Państwu na podjęcie decyzji o ewentualnej zmianie np. typu nauczania lub grupy. Wszystko po to by budować pozytywną atmosferę na zajęciach, podnosić motywację i osiągnąć zakładane cele.

Zajęcia prowadzone są w grupach 5-8 osób.

Nasza Szkoła stawia wysokie wymagania wobec swojej kadry. Umiejętności naszych lektorów potwierdzone są odpowiednimi dyplomami. Nastawieni jesteśmy na ludzi kreatywnych, otwartych, którzy w umiejętny sposób potrafią przekazać zdobytą wiedzę. Korzystamy wyłącznie z renomowanych podręczników, wykorzystujemy ciekawe techniki nauczania, dbając o to by nauka, w każdym wieku, była również zabawą!

Zapraszamy na lekcje próbne!

Seniorzy

opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij